Головна » 2019 » Лютий » 8 » Стажування для вчителів/викладачів грецької мови у Педагогічному інституті Кіпру

Посольство Республіки Кіпр в Україні інформує, що Педагогічний інститут Кіпру організовує Програму підготовки вчителів/викладачів Чорноморського регіон, спрямовану на знайомство із сучасними підходами до викладання грецької мови як іноземної.

Програма триватиме з 10 травня до 12 липня 2019 року. Термін подання заяв – до 15 березня

Вимоги до кандидатів для участі у Програмі: проживання і викладання у країні Чорноморського регіону, вік - не старше 50 років, наявність проїзного документу, відсутність проблем зі здоров’ям.

Педагогічний інститут Кіпру бере на себе видатки, пов’язані з перебуванням учасника Програми у Республіці Кіпр, зокрема вартість авіаквитка, проживання, харчування (напівпансіон), щомісячну матеріальну допомогу на період перебування.

Кількість учасників Програми є обмеженою (12 осіб з усіх країн регіону), тому встановлено критерії відбору кандидатів.

Детальна інформація щодо Програми за посиланням.

Читайте також: Отримайте міжнародний сертифікат про рівень володіння новогрецькою мовою у МДУ (подача заявок – до 24 березня)