Головна » 2019 » Лютий » 26 » Стипендіальна програма Фонду Конрада Аденауера (подача заявок – до 31 березня)
Стипендіальна програма Фонду Конрада Аденауера (подача заявок – до 31 березня)

Фонд Конрада Аденауера (м. Харків) надає студентам східноукраїнських університетів стипендії «Sur Place», призначені для фінансування їх навчання в Україні та отримання ступеня бакалавра чи магістра на 2019-2020 навчальний рік.

Розмір стипендії складає 80 євро щомісяця. Програма триває до 12 місяців. Також Фонд пропонує для стипендіатів різні семінари, які мають на меті підвищення рівня як загальних, так і спеціальних знань студентів.

Вимоги до кандидатів:

• успішність в школі та університеті, загальна освіченість та здатність творчо мислити;
  • інтерес до цінностей, тем та політичного профілю Фонду Конрада Аденауера, готовність розвивати свою власну точку зору та толерантність до інакодумців;
  • активна громадська діяльність на користь інших людей та суспільства;
  • мотивація, потенціал, здібність до самопрезентації та соціальної компетентенції;
  • бажано володіння іноземною мовою (німецькою або англійською).

Стипендіатами Фонду можуть стати студенти всіх спеціальностей, які мають українське громадянство і навчаються у будь-якому закладі вищої освіти на територіях Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та підконтрольних Україні районів Донецької та Луганської областей.

Кінцевий термін подання документів – 31 березня. У період з квітня по червень 2019 року найкращих кандидатів буде запрошені на співбесіду, якапроходитиме в офісі Фонду Конрада Аденауера у Харкові. Початок програми – 1 серпня.

Деталі за посиланням. За додатковою інформацією звертайтеся за електронною поштою [email protected].