Головна » 2019 » Березень » 14 » Студенти МДУ читали Кобзаря різними мовами світу
Студенти МДУ читали Кобзаря різними мовами світу

14 березня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університета у рамках Декади студентської науки та Шевченківського тижня відбулося засідання круглого столу «Шевченко мовами світу!». У заході взяли участь студенти першого і другого курсів спеціальності «Філологія. Українська мова та література» і «Середня освіта. Українська мова та література», а також викладачі кафедри української філології.

Учасники круглого столу обговорили особливості художнього перекладу творів Тараса Шевченка слов’янськими та неслов’янськими мовами. Студенти продемонстрували вміння виразного читання балад та уривків із поем Кобзаря білоруською, польською, чеською, італійською, французькою, англійською та новогрецькою мовами.