Головна » 2019 » Квітень » 5 » Вступ до магістратури – 2019: роз’яснення приймальної комісії МДУ
Вступ до магістратури – 2019: роз’яснення приймальної комісії МДУ

Протягом тижня на всіх факультетах Маріупольського державного університету проходили профорієнтаційні зустрічі з майбутніми випускниками-бакалаврами. Співробітники приймальної комісії роз’яснювали студентам цьогорічні умови вступу до магістратури, процедуру реєстрації на іспити, які проходитимуть у форматі ЗНО, та можливості перехресного вступу.

Маріупольський державний університет пропонує абітурієнтам 32 магістерські програми, зокрема, такі затребувані спеціальності, як «Системний аналіз», «Публічне управління та адміністрування», «Журналістика», «Психологія», «Менеджмент».

Цього року абітурієнти зможуть вступити на будь-яку магістерську програму з дипломом бакалавра/спеціаліста/магістра, здобутим за іншою спеціальністю. Обов'язковою умовою перехресного вступу є проходження кваліфікаційної співбесіди, яка оцінюється за шкалою «склав – не склав».

Цього року збільшилася кількість спеціальностей, вступ на які передбачає проходження ЗНО з іноземної мови. До зовнішнього тестування потрібно готуватися абітурієнтам, які обрали напрями:

• Право
  • Економіка. Міжнародна економіка
  • Міжнародні економічні відносини. Міжнародний бізнес
  • Історія та археологія. Історія
  • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії. Міжнародні відносини
  • Журналістика
  • Журналістика. Реклама та зв’язки з громадськістю
  • Психологія. Практична психологія
  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
  • Менеджмент (Менеджмент організацій та адміністрування; Управління фінансово-економічною безпекою; Управління закладами загальної середньої освіти)
  • Системний аналіз
  • Туризм
  • Публічне управління та адміністрування

Вступ на інші магістерські програми відбуватиметься за результатами вступних випробувань, які проходитимуть на базі університету з 24 по 27 липня 2019 року.

Програми вступних випробувань

Програми вступних іспитів з іноземної мови (для нефахових спеціальностей)

Як і минулого року, два екзамени у форматі ЗНО необхідно буде скласти для вступу на спеціальність «Право»: єдиний вступний іспит з іноземної мови і єдине вступне випробування з права та загальних правничих компетенцій.

Єдиний вступний іспит з іноземної мови відбудеться 2 липня (для всіх спеціальностей). Єдине фахове вступне випробування з права та загальних правничих компетенцій – 4 липня.

Реєстрація на ЗНО проходитиме у приймальній комісії з 13 травня до 3 червня (18:00). Перелік необхідних документів:

• паспорт (оригінал + копія 1, 2 сторінки, прописки);
  • ідентифікаційний код (оригінал і копія);
  • кольорове фото (3х4 см) із зображенням, що відповідає досягнутому віку;
  • довідка щодо планового терміну завершення навчання (одержується студентом у деканаті свого факультету).

Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

Прийом документів для вступу до магістратури на денну та заочну форми навчання триватиме з 10 липня по 23 липня. У 2019 році абітурієнти востаннє подаватимуть заяви і документи для вступу до магістратури у паперовій формі.

За додатковою інформацією звертатеся до приймальної комісії МДУ!

Адреса: пр. Будівельників, 129а (корпус економіко-правового факультету, каб. 112)

Телефон: (0629) 58-70-52

E-mail: [email protected]

Читайте також: Учасники бойових дій зможуть навчатися у магістратурі за рахунок коштів міського бюджету