Головна » 2019 » Грудень » 4 » Студенти МДУ долучилися до Всесвітньої благодійної акції «Щедрий вівторок»
Студенти МДУ долучилися до Всесвітньої благодійної акції «Щедрий вівторок»

У рамках Всесвітньої благодійної акції «Щедрий вівторок» (Giving Tuesday) студентська рада Маріупольського державного університету передала гуманітарну допомогу до благодійної організації «Парафіяльний Благодійний Фонд Карітас Маріуполь».

Протягом десяти днів, з 21 по 30 листопада, студенти всіх факультетів збирали продукти харчування (крупи, консерви, рослинне масло), засоби особистої гігієни (шампунь, мило, зубні щітки), жіночий і чоловічий одяг для людей різних вікових категорій. Гуманітарну допомогу отримають люди, які опинилися у скрутному життєвому становищі та звернулися за підтримкою до Кризового центру БО «ПБФ Карітас Маріуполь».

За допомогу у проведенні благодійної акції «Щедрий вівторок», метою якої є популяризація добрих справ і волонтерства, Маріупольський держуніверситет отримав Подяку від благодійного фонду.