Головна » 2019 » Березень » 20 » Студенти МДУ обговорили актуальні проблеми філософії історії
Студенти МДУ обговорили актуальні проблеми філософії історії

20 березня у Маріупольському державному університеті відбулося засідання студентського наукового товариства «Філософські студії» під керівництвом доцента кафедри філософії та соціології Ольги Цибулько. Учасники засідання обговорили актуальні проблеми філософії історії.

Студенти історичного фаультету представили наукові доповіді на такі теми: «Концептуальне бачення історичного розвитку в дослідженнях епохи Відродження», «Онтологічні аспекти граничності людського буття в філософії історії», «Пошуки істини у філософії історії».

Особливий інтерес викликала тема «Деїстичне розуміння прогресивного розвитку людства у працях Ж.-А. Кондорсе». Магістрант спеціальності «Історія та археологія» Антон Гузь проаналізував просвітницьку концепцію філософії історії академіка, який вважав людський розум вищою серед здібностей людини.

За результатами засідання СНТ «Філософські студії» виданий збірник доповідей учасників.