Головна » 2019 » Березень » 1 » У МДУ пройшов тематичний захід до 30-ї річниці виведення військ з Афганістану
У МДУ пройшов тематичний захід до 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

Студенти і викладачі факультету іноземних мов Маріупольського державного університету вшанували пам'ять українських воїнів, загиблих під час Афганської війни. Тематичний захід до 30-ї річниці виведення військ з Афганістану організувала кафедра німецької та французької філології спільно з науковою бібліотекою МДУ.

Перегляд фільму «Повернення солдата» й обговорення подій 1979-1989 рр. проходили за участі студентів спеціальностей «Філологія. Мова та література (німецька)» і «Філологія. Мова та література (французька)». З подіями Афганської війни, через яку пройшли понад 160 громадян України, молодь ознайомили доцент кафедри німецької та французької філології Алла Гутнікова і старший викладач Світлана Ганжело.

З тематичною доповіддю виступив магістрант спеціальності «Філологія. Мова і література (німецька)» Олексій Алексєєв. У висновку він підкреслив необхідність виховувати в молоді повагу до воїнів-інтернаціоналістів, які воювали в Афганістані.

Читайте також: У МДУ відбулася публічна лекція до 1000-ліття від початку правління князя Ярослава Мудрого