Головна » 2019 » Травень » 8 » Студенти МДУ отримуватимуть іменні стипендії
Студенти МДУ отримуватимуть іменні стипендії

П’ятеро студентів Маріупольського державного університету удостоєні академічних стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, імені М. С. Грушевського та імені В. М. Чорновола, які призначаються за особливі успіхи у навчанні та науковій роботі.

Стипендії Президента України отримуватимуть магістрантка спеціальності «Міжнародний бізнес» Ірина Іванова і магістрантка спеціальності «Філологія. Переклад (українська, російська, польська)» Даяна Давиденко. Стипендія Кабінету Міністрів України призначена студенту ОС «Магістр» спеціальності «Середня освіта. Історія та археологія» Володимиру Шаргородському.

За великі успіхи у науковій та громадській діяльності магістрантка спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Дар’я Плохотіна отримуватиме академічну стипендію імені М. С. Грушевського, а магістрантка спеціальності «Журналістика» Олена Сударенко – стипендію імені В. М. Чорновола.

Щиро вітаємо стипендіатів і бажаємо подальших успіхів!

Читайте також: Викладачі МДУ увійшли до складу Наукової та Науково-методичної рад Міністерства освіти і науки України