Головна » 2019 » Січень » 14 » Студенти МДУ передали новорічні подарунки учням школи-інтернату № 2
Студенти МДУ передали новорічні подарунки учням школи-інтернату № 2

Студенти факультету іноземних мов Маріупольського державного університету привітали з новорічними святами вихованців загальноосвітньої школи-інтернату №2 (Лівобережний район). Студактив передав учням молодших класів подарунки, які були придбані за кошти, забрані під час новорічного благодійного концерту, а також зустрівся зі старшокласниками.

Зустріч проходила у теплій дружній атмосфері. Студенти обговорили з учнями старших класів школи-інтернату різні теми, розповіли про університет і спеціальності, на яких вони навчаються. Учні, у свою чергу, розповіли їм, ким планують стати і яким бачать своє майбутнє. Зустріч завершилася веселим танцювальним флешмобом.