Головна » 2019 » Березень » 1 » Майбутні педагоги відвідали тренінг «Новітні технології навчання дорослих»
Майбутні педагоги відвідали тренінг «Новітні технології навчання дорослих»

27 лютого на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся семінар-тренінг «Новітні технології навчання дорослих» для студентів спеціальності «Середня освіта». Практичне заняття проводила професор кафедри педагогіки та освіти МДУ Олена Волярська.

У рамках тренінгу студенти розглянули проблеми змісту та етапи навчання дорослих, проаналізували важливі аспекти навчання протягом життя з позицій професійного та особистісного розвитку. Крім того, учасники створили власний освітній профіль, який став основою для детального аналізу освітніх потреб, мотивів та запитів дорослої людини.

Як зазначила професор Волярська, навчаючись новому, людина отримує можливість професійного зростання. До того ж сам процес може бути цікавим і захопливим, тож потрібно залишатися відкритими до нових знань протягом всього життя.

Читайте також: У МДУ відбулася публічна лекція до 1000-ліття від початку правління князя Ярослава Мудрого