Головна » 2019 » Листопад » 14 » Ековоркшоп: студенти МДУ поділилися досвідом участі у молодіжному обміні від Еразмус+

Учасники молодіжного обміну «Потрійне "П" для соціальної інтеграції: помірне споживання, повторне використання, переробка» Лев Каверда, Олександра Федотова, Галина Сизоненко, Аліна Дегерменджи та Наталія Кудря провели ековоркшоп для студентів Маріупольського державного університету. Захід відбувся 11 листопада на факультеті іноземних мов МДУ.

Під час воркшопу учасники стажування розповіли про умови участі у програмах кредитної мобільності Еразмус+, які дають змогу молоді навчатися в зарубіжних університетах і знайомитися з культурою різних країн світу.

Найбільшу увагу студенти приділили молодіжному обміну в Іспанії. Учасники заходу дізналися, як проходило стажування, які завдання чекали на молодь, які екопрактики існують в інших країнах та як вже сьогодні можна допомогти планеті, дотримуючись простих екоправил:

1.    Використовувати екосумки замість одноразових пластикових пакетів та брати з собою багаторазову пляшку для води для того, щоб кожного разу не купувати нову.
2.    Закривати кран з водою і вимикати світло, коли у їхнім використанні немає потреби.
3.    Намагатися більше ходити пішки або використовувати еколочіний транспорт: велосипеди, скейти тощо.
4.    Вирощувати рослини.
5.    Без необхідності не купувати одяг, сувеніри, канцелярські товари та інші речі.

Також організатори воркшопу показали присутнім відео з цікавими моментами перебування в Іспанії.