Головна » 2019 » Березень » 25 » Студенти МДУ показали знання історії козацтва
Студенти МДУ показали знання історії козацтва

22 березня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету пройшов брейн-ринг «Шляхами козацької слави» з нагоди 350-річчя від дня започаткування гетьманської резиденції у місті Батурині.

У грі взяли участь студенти ІІ курсу спеціальностей «Переклад (італійська)», «Мова і література (німецька)», «Мова і література (англійська)», «Мова і література (французька)», «Початкова освіта».

За перемогу змагалися п’ять збірних команд: «Англійці» (капітан – Катерина Сисоєва), «Німці» (капітан – Марія Реуцька), «Французи» (капітан – Вікторія Буряк), «Італійці» (капітан – Наталя Муравйова) та «Вчительки» (капітан – Карина Жукова).

Учасники перевірили свої знання традицій і відомих постатей козацької доби, відповівши на фото-питання і розгадавши цікаві ребуси.

Перед боєм, під час шикування козаків, подається команда «Рівняйсь!». Козаки повертають голови вправо, осавул дивиться, а потім єднає козаків за ознакою. Тих, хто нею володіє, до бою не допускають. Що це за ознака?

Вгадали? Це сережка у лівому вусі, яка позначає, що козак – єдиний у роду чоловік.

В інтелектуальному змаганні перемогла дружба.

Читайте також: Говоримо англійською: студенти МДУ змагалися в усному мовленні та перекладі