Головна » 2019 » Лютий » 22 » Студенти МДУ – призери обласної спартакіади з футзалу
Студенти МДУ – призери обласної спартакіади з футзалу

Студенти Маріупольського державного університету взяли участь в обласній спартакіаді з футзалу, приуроченій до Дня Героїв Небесної Сотні. Змагання проходили у спортивному комплексі ПДТУ за підтримки Донецького обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

За перемогу змагалися команди п’яти закладів вищої освіти міста: Маріупольського державного університету, Приазовського державного технічного університету, Донецького національного медичного університету, Донецького юридичного інституту МВС України Азовського та морського інституту Одеської національної морської академії.

За підсумками спартакіади футбольна команда МДУ під керівництвом Геннадія Тамбулатова посіла 2 місце. Спортсмени отримали кубок і грамоти.

Вітаємо спортсменів університету і бажаємо нових перемог!

Читайте також: День Героїв Небесної Сотні: ми пам'ятаємо...