Головна » 2019 » Березень » 19 » Студенти МДУ продемонстрували знання польської мови
Студенти МДУ продемонстрували знання польської мови

У рамках Декади студентської науки у Маріупольському державному університеті відбулися фонетичний і орфографічний конкурси для студентів, які вивчають польську мову. Мовне змагання організували старший викладач кафедри слов’янської філології та перекладу Ганна Маслова та асистент Наталія Леуцька.

На сьогоднішній день польську мову вивчають близько 70 студентів МДУ. У конкурсах взяли участь студенти спеціальностей «Філологія. Переклад (українська, російська, польська)», «Філологія. Мова та література (російська)», «Середня освіта. Мова та література (російська)», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» і «Культурологія».

Учасники фонетичного конкурсу демонстрували навички володіння польською мовою протягом трьох конкурсних завдань. Вони декламували віршований твір Адама Міцкевича, читали за ролями роман Джона Толкіна, виконували тестові завдання на знання особливостей фонетичної системи польської мови. Під час орфографічного конкурсу учасники переглянули відео на історичну тематику, написали диктант і виконали творче завдання.

Оголошення результатів орфографічного і фонетичного конкурсів відбудеться 20 березня під час урочистого підбиття підсумків ХV конкурсу літературного перекладу «ПереКЛАДач».