Головна » 2019 » Березень » 19 » Декада студентської науки: італісти МДУ читали вірші та виконували завдання олімпіади

19 березня у рамках Декади студентської науки на базі Італійського культурного центру Маріупольського державного університету пройшла олімпіада з італійської мови. Свої знання продемонстрували студенти-першокурсники спеціальностей «Філологія. Переклад (італійська)» та «Філологія. Мова і література (італійська)».

Роботи учасників оцінювало компетентне журі у складі асистентів кафедри італйської філології Єлизавети Стасенко, Таїсії Поклад та Аліни Грачової. Завдання олімпіади включали в себе перевірку розуміння тексту, словникового запасу та знання граматики.

Також цього дня кафедра італійської філології провела фонетичний конкурс «Parole e poesie». Для художнього читання учасники обрали відомий вірш Тараса Шевченка «Заповіт» в італійському перекладі. Викладачі оцінювали правильну вимову слів, інтонацію та артистизм студентів.

Результати олімпіади та фонетичного конкурсу будуть оголошені на закритті Декади студентської науки 22 березня на факультеті іноземних мов.