Головна » 2019 » Червень » 6 » Викладачі та студенти МДУ розповіли школярам про значущість професії психолога
Викладачі та студенти МДУ розповіли школярам про значущість професії психолога

Факультет філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету продовжує святкувати День факультету і презентувати діяльність своїх кафедр. На цей раз кафедра практичної психології провела круглий стіл «Зв'язок теперішнього та майбутнього» і познайомила школярів із затребуваною на сьогодні професією психолога.

Викладачі кафедри та студенти спільно з учнями обговорили значущість професії психолога для сучасного українського суспільства та можливості самореалізації фахівців цього напряму у різних сферах життя та професійної діяльності.

Під час круглого столу абітурієнти дізналися про особливості навчання на спеціальності «Практична психологія» та перспективи працевлаштування за фахом.

Читайте такожКафедра дошкільної освіти МДУ познайомила абітурієнтів із професією вихователя