Головна » 2019 » Червень » 6 » Студенти МДУ взяли участь в естафеті до Дня журналіста
Студенти МДУ взяли участь в естафеті до Дня журналіста

6 червня студенти Маріупольського державного університету взяли участь у масовій легкоатлетичній естафеті, яку організувала газета «Приазовский рабочий» до Дня журналіста. МДУ виставив на змагання дві команди – від спеціальностей «Журналістика» і «Середня освіта. Фізична культура».

У забігу взяли участь студенти спеціальності «Журналістика» Богдан Ялі, Анна Гарбуз, Богдан Лісіченко, Олександр Кабанов, Данило Солодов і студенти спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» Софія Резнікова, Володимир Лисенко, Олександр Павлюченко, Ілля Ярхо, Юрій Христофоров. Ще один студент спеціальності «Середня освіта. Фізична культура», Вячеслав Костін, виступав за команду газети «Приазовский рабочий».

На початку заходу учасників привітали директор-головний редактор газети «Приазовський робочий» Олена Калайтан і начальник управління молоді та спорту Маріупольської міської ради Олексій Казанцев.

Загалом за перемогу в естафеті боролися 17 команд. Учасники забігу подолали дистанцію довжиною 1,5 кілометри, кожні 200 метрів передаючи естафетну паличку наступному члену команди.

За підсумками змагання команди Маріупольського державного університету увійшли до 10-ки кращих. Команда спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» фінішували шостими, а студенти-журналісти – десятими. Всі учасники отримали призи від організаторів спортивного заходу.

Читайте такожВеселі старти: студенти МДУ та учні Маріупольського міського ліцею взяли участь у спортивних змаганнях