Головна » 2019 » Квітень » 17 » Студенти МДУ зможуть пройти оплачуване стажування у дирекціях по роботі з персоналом Групи Метінвест

Студентів Маріупольського державного університету запрошують на літнє оплачуване стажування до HR-дирекцій компанії «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ». У програмі стажування у дирекціях по роботі з персоналом можуть взяти участь студенти III-IV курсів та магістранти освітніх напрямів: економіка, соціологія, психологія, менеджмент, журналістика.

Для участі необхідно до 10 травня подати заявку, пройти тестування й online-інтерв’ю. Претендентів, які наберуть найбільшу кількість балів під час тесту й інтерв’ю, очікує співбесіда з керівниками HR-служб Групи Метінвест. Кращих запросять на стажування, яке триватиме з 1 липня по 23 серпня.

Стажування проходитиме за напрямками: HR-аналітика, економіка праці, організаційне планування, навчання та розвиток персоналу, підбір і найм персоналу, внутрішні комунікації.

Читайте такожСтудентів-правників МДУ запросили на оплачуване стажування до підприємств Групи Метінвест