Головна » 2019 » Жовтень » 2 » Студенти МДУ дізналися про діяльність Національного антикорупційного бюро України

2 жовтня студенти Маріупольського державного університету зустрілися з представниками Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України. Захід проходив за сприяння навчальної лабораторії з організації практик та працевлаштування МДУ.

Зустріч проведено з метою підвищення обізнаності молоді щодо основних положень антикорупційної реформи та особливостей роботи антикорупційних органів.

Головний спеціаліст Харківського територіального управління НАБУ Майя Каштан розповіла студентам про ключові напрямки діяльності НАБУ й особливості сучасного антикорупційного законодавства. Директор Харківського територіального управляння НАБУ Юрій Кравченко окреслив питання щодо працевлаштування у НАБУ, основні етапи, які проходять претенденти на посади, та вимоги до кандидатів.

Також студенти переглянули відео-лекцію, під час якої познайомилися з діяльністю різних структурних підрозділів НАБУ та специфікою роботи фахівців у підрозділах.