Головна » 2019 » Квітень » 8 » Студенти-журналісти МДУ дослідили громадську та публіцистичну діяльність Василя Овсієнка

8 квітня 70-річний ювілей відзначає громадський діяч, публіцист, дисидент Василь Овсієнко. На честь ювілейної дати у прес-клубі кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету відбулося засідання на тему «Громадська та публіцистична діяльність Василя Овсієнка».

Студенти 3 курсу спеціальності «Журналістика» розглянули постать Василя Овсієнка як публіциста, дослідника дисидентського руху і громадського діяча, зокрема його участь у громадських організаціях «Українська Гельсінська спілка» та «Міжнародне об’єднання «Соловецьке братство»». Обговорили самвидавну діяльність радянського періоду Василя Овсієнка, його публіцистичну спадщину та журналістську роботу у вигляді інтерв’ю з дисидентами. Особливу увагу учасники клубу приділили збірці нарисів «Світло людей», яка містить цікаві деталі, важливі хронікальні дані і насичена живими діалогами.

Подібні засідання сприяють поглибленню знань студентів з історії журналістики та сприяють розвитку дослідницьких навичок.

Читайте такожСтуденти-журналісти МДУ провели круглий стіл з нагоди роковин загибелі Героя України В’ячеслава Чорновола