Головна » 2019 » Березень » 14 » Студенти факультету іноземних мов МДУ змагалися у брейн-рингу за кубок декана
Студенти факультету іноземних мов МДУ змагалися у брейн-рингу за кубок декана

14 березня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету у рамках Декади студентської науки відбувся брейн-ринг на кубок декана, який проходить щороку з метою розвитку інтелектуального потенціалу студентів.

Цього року у змаганні взяли участь студенти I-II курсів усіх спеціальностей факультету. За перемогу боролися команди «Братство кільця», «Аферісти в сітях» і «Дар'я». Наставником команд виступив старший викладач кафедри англійської філології Максим Стьопін.

Інтелектуальна гра проходила у два тури, у кожному з яких було по 12 питань. Серед найцікавіших: «Що подумали одне про одного ворона та папуга, коли побачилися вперше?», «На постері до якого фільму фігура жінки розпадається на пелюстки?», «Чому 92-літній Томас Белл не зміг купити віскі без документів?».

Також на учасників очікували фотопитання. Наприклад, спробуйте вгадати, що замальоване на зображенні.

За підсумками брейн-рингу перше місце посіла команда «Братство кільця». Кришталеву сову як символ знань переможцям вручила декан факультету іноземних мов, професор Олена Павленко.