Головна » 2019 » Квітень » 23 » Студентка МДУ Валерія Білоусова посіла ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з інформаційної, бібліотечної та архівної справи

Магістрантки спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Валерія Білоусова та Дар’я Плохотіна представили Маріупольський державний університет на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Цього року II етап олімпіади проходив на базі Одеського національного політехнічного університету. За призові місця змагалися понад 40 учасників з 14 закладів вищої освіти України. Студенти демонстрували теоретичні знання з навчальних дисциплін бакалаврського та магістерського ступенів, здатність до аналітичного й творчого рішення практичних завдань.

За підсумками II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади Валерія Білоусова отримала диплом II ступеня, а  Дар’я Плохотіна – сертифікат учасника.

Протягом восьми років проведення Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» студенти-документознавці неодноразово ставали призерами II етапу. Минулого року диплом II ступеня виборола студентка IV курсу Вікторія Мирошник.

Вітаємо дівчат і бажаємо подальших досягнень!

Читайте такожУ МДУ пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада з новогрецької мови та літератури