Головна » 2019 » Квітень » 4 » Студентка МДУ Валерія Гнідіна – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економіки

Студентка IV курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Маріупольського державного університету Валерія Гнідіна посіла друге місце у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика». Конкурс проводиться щорічно з метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

Підсумкова науково-практична конференція пройшла на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Валерія представила наукову роботу на тему «Особливості інноваційного розвитку країн світу в сучасних умовах». Її науковим керівником виступила доцент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Ольга Захарова.

Студентка МДУ дослідила особливості формування національних інноваційних систем країн світу, виявила їх відмінні риси та переваги. На основі даного аналізу вона запропонувала напрями активізації інноваційного розвитку України: створення регіональних центрів науки, активний розвиток венчурного бізнесу та інвестування, поглиблення співробітництва науки і бізнесу за рахунок узгодження спільних інтересів.

У II турі конкурсу взяли участь 28 студентів з 17 закладів вищої освіти України: Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного торговельно-економічного університету, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Тернопільського національного економічного університету та інших.

Вітаємо Валерію та бажаємо нових наукових і професійних досягнень!