Головна » 2019 » Лютий » 13 » Студентки МДУ посіли призове місце у грі «Що? Де? Коли?»
Студентки МДУ посіли призове місце у грі «Що? Де? Коли?»

12 лютого студентки Маріупольського державного університету взяли участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», організованій до 122-річчя Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча.

За перемогу змагалися чотири команди, серед яких і команда МДУ «Братство кільця». До її складу увійшли студентки факультету іноземних мов Марія Реуцька, Анастасія Янчева, Ольга Монастирська, Анастасія Кузнєцова, Кароліна Болховітіна, Наталья Муравйова, які змогли пройти всі три етапи гри і вибороти призове друге місце.

Під час інтелектуальної гри учасники почули безліч цікавих питань. Наприклад: на честь якої тварини названі Канарські острови? А ви знаєте відповідь?

Вітаємо студенток і бажаємо їм подальших перемог!