Головна » 2019 » Вересень » 4 » Студентки спеціальності «Журналістика» МДУ взяли участь у фестивалі «Праволюдяність: Медіафест 2019»

З 26 по 30 серпня магістрантки спеціальності «Журналістика» Маріупольського державного університету Тамара Жихарева та Юлія Ралюк навчалися висвітлювати правозахисні та соціально значущі теми на Всеукраїнському фестивалі з правозахисту для молодих журналістів/ок «Праволюдяність: Медіафест 2019», який проходив у Києві.

Захід проводили Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Громадська організація «ZMINA: центр прав людини» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. Його метою було ознайомити молодь із цінністю прав людини, сприяти дотриманню стандартів журналістської етики у висвітленні питань, пов'язаних із правами людини, рівності та недискримінації.

У фестивалі взяли участь близько 100 студентів із 24 закладів вищої освіти України. Протягом тижня майбутні журналісти обговорювали питання іклюзивності, ґендерної рівності, недискримінації, мови ворожнечі, свободи слова в умовах конфлікту. Глибше вивчити ці питання учасникам допомогли герої, які представляли інтереси різних соціальних груп. Також студентки МДУ поспілкувалися з директором Інституту журналістики, професором Володимиром Різуном.

У рамках правозахисного фестивалю студентки створили декілька соціальних проектів, спрямованих на привернення уваги до суспільно значущих проблем. Наприклад, стікери для соціальної мережі Telegram, які є інструментом дії проти сексизму. Графічною дизайнеркою виступила студентка МДУ Тамара Жихарева.

Читайте такожМайбутні журналісти презентували студентський самвидав на обласному фестивалі преси у Бахмуті