Головна » 2019 » Квітень » 1 » Історико-археологічне товариство МДУ запрошує на виставку «Етнічні родинні традиції Приазов’я»

Мандрівна виставка, яка знайомить маріупольців з етнічними звичаями Приазов'я, знайшла новий дім. З 1 квітня виставку «Етнічні родинні традиції Приазов’я», створену студентським науковим історико-археологічним товариством Маріупольського державного університету, можна буде побачити у креативному просторі «Вежа».

Нагадуємо, експозиція створена у рамках культурного проекту «MarS. Mariupol Space for Peace» і включає серію плакатів, заснованих на матеріалах інтерв’ю із представниками різних етнічних груп Приазов'я: українців, греків, вірмен, німців, азербайджанців, євреїв, карачаївців.

Відкриття виставки і зустріч з командою проекту відбудеться 1 квітня о 18:00 у креативному просторі «Вежа» за адресою: вул. Архітектора Нільсена, 36. Творці розкажуть про етнічне розмаїття Приазов’я, як здійснювали пошук героїв, як збирали інформацію про етнічні звичаї.