Головна » 2019 » Лютий » 15 » «Таємний Валентин»: студентки МДУ взяли участь у святковому заході до Дня усіх закоханих

14 лютого студентки Маріупольського державного університету Крістіна Багаєва та Анастасія Жигалова взяли участь в організації загальноміського святкового заходу до Дня святого Валентина, який проходив у Палаці культури «Молодіжний».

Дівчата створили локацію «Таємний Валентин», на якій приймали анонімні вітання від мешканців і гостей Маріуполя, а потім розсилали їх адресатам через соціальні мережі.

На один вечір палац культури перетворився на мекку всіх закоханих. Насичена святкова програма заходу мала на меті задоволення потреб гостей різного віку. Присутні могли побачити урочисту церемонію одруження, почути зворушливу історію кохання довжиною у 50 років, подивитися святковий концерт, взяти участь у конкурсах і побаченнях тривалістю лише 2 хвилини.

Також у цей вечір гостям запропонували подивитися романтичні кінострічки, насолодитися виступом рок-гурту і скуштувати святковий торт.