Головна » 2019 » Березень » 6 » Святковий концерт до 8 Березня у МДУ
Святковий концерт до 8 Березня у МДУ

6 березня у Маріупольському державному університеті відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня. Такий подарунок для викладачок, співробітниць та студенток зробив Молодіжний центр МДУ.

За традицією першим жінок і дівчат університету привітав ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він підкреслив, що переважну більшість викладачів, співробітників і студентів складають прекрасні та розумні представниці жіночої статі, тому 8 Березня є одним з найбільш важливих та улюблених свят для МДУ.

Концертна програма до Міжнародного жіночого дня включала яскраві виступи народного ансамблю «Промінь», чуттєві вокальні номери дуету Анни Шибаєвої і Максима Костенка, а також солісток Аліни Губської та Юлії Лісової. Родзинкою святкового концерту став розподіл титулів «Леді-мрія», «Леді-елегантність», «Леді-муза», «Леді-чарівність» і «Леді-мудрість» серед викладачок і співробітниць університету.