Головна » 2019 » Січень » 15 » Творимо добро разом: студенти МДУ відвідали святковий захід для учнів з особливими потребами

Студенти економіко-правового факультету Маріупольського державного університету привітали з новорічними святами учнів загальноосвітньої школи № 52, які навчаються за індивідуальною формою. Святковий захід організували досвідчені аніматори і вчителі закладу.

Студенти взяли активну участь у розважальній програмі для дітей з особливими потребами і передали їм солодкі подарунки, придбані за підсумками благодійної акції, яка проходила на факультеті напередодні Нового року.