Головна » 2019 » Грудень » 9 » У центрі «Вікно в Америку» почали готуватися до зимових свят
У центрі «Вікно в Америку» почали готуватися до зимових свят

7 грудня у центрі «Вікно в Америку», який працює на базі наукової бібліотеки Маріупольського державного університету, пройшло чергове засідання Англійського розмовного клубу для дітей (English Speaking Club Kids).

Цього разу юні відвідувачі почали готуватися до Нового року та Різдва. Волонтерка центру, викладачка англійської та німецької мови в школі «Лінгва 21 століття» Яна Гаєвська запропонувала дітям пограти в гру «Що я роблю на Новий рік?». У ході гри члени клубу вивчили нові слова з різдвяної теми, зокрема gifts (подарунки), snowman (сніговик), snowflakes (сніжинки), star (зірка), flashlights (ліхтарики). Також діти дивилися мультфільм про історію виникнення Різдва та співали англійською мовою веселі святкові пісні.

Того ж дня учасники Арт-майстерні творчих ідей під керівництвом волонтерки, викладачки малювання Світлани виготовляли новорічну ялинку з картону, ниток та пінопласту.

Читайте також: Члени англійських розмовних клубів відкрили святковий сезон та познайомилися із штатом Массатчусетс

Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ