Головна » 2019 » Березень » 25 » У МДУ пройшла Всеукраїнська інтернет-конференція із психології
У МДУ пройшла Всеукраїнська інтернет-конференція із психології

З 21 по 23 березня у Маріупольському державному університеті проходила IІ Всеукраїнська інтернет-конференція «Науково-прикладні аспекти сучасної психології в ситуації соціальних змін». Ініціаторами проведення конференції виступила кафедра практичної психології МДУ.

Науковий форум зібрав понад 80 учасників з різних регіонів України: Києва, Бердянська, Винниці, Дніпра, Кривого Рогу, Маріуполя, Мукачева, Миколаєва, Ужгорода, Сєверодонецька, Харкова, Чернігова та інших міст. У роботі конференції прийняли участь науковці, викладачі вищих навчальних закладів, практичні психологи, аспіранти, студенти.

Учасники представили результати своїх наукових досліджень на онлайн-платформі конференції. Під час зустрічі обговорювались сучасні проблеми психології, зокрема питання, які пов’язані з особливостями життєдіяльності особистості в ситуації соціальних змін; розвитку особистості у сучасних умовах; становлення професійних компетенцій.