Головна » 2019 » Грудень » 18 » У МДУ пройшли зимові інтелектуальні змагання «Що? Де? Коли?»
У МДУ пройшли зимові інтелектуальні змагання «Що? Де? Коли?»

Напередодні Дня Святого Миколая у Маріупольському державному університеті відбувся зимовий інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?».

За перемогу боролися 13 команд у складі студентів, випускників та співробітників університету. Модератором змагання за традицією виступив голова клубу «Школа ерудит» Ради ветеранів ММК імені Ілліча Віталій Алімов.

Поринувши в атмосферу зимових свят, учасники демонстрували свою обізнаність у різних сферах, відповідаючи на питання. Як звали двох французьких Дідів Морозів? Чому ялинки стали прикрашати скляними кулями? Яке прізвище люди найчастіше вимовляють в кінці року, коли починають готувати страви до святкового столу?

За підсумками турніру перемогу здобула команда співробітників МДУ «Друзі Друзя».