Головна » 2019 » Березень » 29 » У МДУ пройшло пробне ЗНО з англійської мови (ВІДПОВІДІ)
У МДУ пройшло пробне ЗНО з англійської мови (ВІДПОВІДІ)

Майже 100 школярів Маріуполя взяли участь у безкоштовному пробному ЗНО з англійської мови, яке проходило на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету.

Демонстраційне тестування, яке допомагає старшокласникам перевірити свої знання перед участю у зовнішньому незалежному оцінюванні, вже другий рік поспіль проводить кафедра англійської філології МДУ.

Завдання, розроблені викладачами кафедри, були максимально наближені до тих, що зазвичай виконують учасники ЗНО. Вони містили вправи на перевірку навичок аудіювання, читання, використання усного та писемного мовлення.

Переглянути правильні відповіді на завдання пробного тестування можна за посиланням.