Головна » 2019 » Листопад » 28 » У МДУ проходить акредитаційна експертиза освітньої програми «Системний аналіз»
У МДУ проходить акредитаційна експертиза освітньої програми «Системний аналіз»

З 28 листопада у Маріупольському державному університеті проводиться акредитаційна експертиза освітньої програми «Системний аналіз».

У складі експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти прибули завідувач кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Сумського державного університету, доцент Ірина Шуда, проректор з науково-педагогічної роботи Приватного закладу вищої освіти «ІТ СТЕП Університет», доцент Тарас Рак і студент Національного технічного університету «Харківський політехнічний iнститут» Станіслав Конкін.

На початку роботи експерти НАЗЯВО зустрілися з адміністрацією університету. Ірина Шуда, Тарас Рак та Станіслав Конкін поспілкувалися з першим проректором МДУ, професором Оленою Булатовою, проректором з науково-педагогічної роботи, доцентом Іриною Петровою, деканом економіко-правового факультету, професором Романом Толпежніковим, завідувачем кафедри математичних методів та системного аналізу, професором Тетяною Шабельник і старшим викладачем кафедри Оксаною Дяченко. Обговорювалися питання забезпечення підготовки IT-фахівців з урахуванням тенденцій розвитку галузі, потреб здобувачів вищої освіти і стейхколдерів.

Аккредитаційна експертиза триватиме до 30 листопада.