Головна » 2019 » Грудень » 24 » У МДУ відбулася прем’єра музичної комедії «Вечори на хуторі біля Диканьки» (ФОТОЗВІТ)

Напередодні зимових свят у Маріупольському державному університеті відбулася прем’єра музичної комедії «Вечори на хуторі біля Диканьки», яку підготував театрально-музичний колектив «Tallent» під керівництвом студентки факультету іноземних мов Крістіни Багаєвої.

У постановці було задіяно близько 30 студентів з усіх факультетів МДУ, які приміряли на себе вічні образи з однойменного твору Миколи Гоголя: Солохи, коваля Вакули, Оксани та інших.

Підготовку до прем’єри колектив розпочав ще у вересні: розробляли сценарій, підбирали костюми, ставили музичні та хореографічні номери. Репетиції проходили чотири рази на тиждень і тривали три години.

Прем’єру музичної вистави відвідали студенти, викладачі і співробітники університету, а також друзі та знайомі учасників колективу, які щедро нагородили акторів гучними оплесками.