Головна » 2019 » Березень » 29 » У МДУ відбувся науковий інтернет-форум з германістики і романістики
У МДУ відбувся науковий інтернет-форум з германістики і романістики

29 березня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Маріупольський молодіжний науковий форум: традиційні й новітні аспекти дослідження і викладання іноземних мов і літератури».

Ініціаторами проведення конференції виступила кафедра німецької та французької філології МДУ. Співорганізаторами конференції стали ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка та Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Науковий форум зібрав 76 учасників з різних міст України: Києва, Бердянська, Дніпра, Маріуполя, Ужгорода, Харкова, Черкас, Запоріжжя, Житомира, Херсона, Полтави, Слов’янська, Львова, Ніжина та інших.

Молоді науковці представили результати дослідження актуальних проблем мовознавства, перспективні напрями дослідження германістики та романістики. Також вони висвітлили традиційні й новітні підходи до викладання іноземних мов і літератури у закладах освіти, сучасні стратегії перекладознавства.

Тези доповідей учасників опубліковані у збірнику матеріалів конференції