Головна » 2019 » Жовтень » 10 » У МДУ відсвяткували Всесвітній день психічного здоров’я
У МДУ відсвяткували Всесвітній день психічного здоров’я

«Мій настрій та моє життя знаходяться у моїх руках!» Під таким гаслом кафедра практичної психології і студенти спеціальності «Практична психологія» Маріупольського державного університету провели культурно-розважальний захід «Життя як цінність» з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я.

Святкування було спрямоване на ствердження позитивного світосприйняття, подолання песимістичних настроїв та формування впевненості у власних життєвих силах (профілактику суїцидальної поведінки).

Викладачі та студенти факультету філології та масових комунікацій взяли участь у майстер-класах «Зроби птаха щастя власними руками» і «Побажай собі омріяного майбутнього» та мали можливість зробити фото на пам'ять у спеціально створених фотозонах «Кожен у житті робить власний вибір» і «Створи бажану емоцію».

Також учасники святкування могли відвідати інтерактивний простір позитивного спілкування, де кожен отримував «яблуко-побажання» із мотиваційними рекомендаціями видатних особистостей щодо покращення життя.