Головна » 2019 » Грудень » 9 » У МДУ завершилися курси підвищення кваліфікації для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти

Протягом трьох тижнів у Маріупольському державному університеті проходили курси підвищення кваліфікації завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти за довгостроковою програмою «Науково-методична компетентність педагогів у галузі дошкільної освіти».

21 педагог пройшов навчання на базі Центру підвищення кваліфікації та післядипломної освіти МДУ й отримав відповідні свідоцтва. Протягом курсів слухачі змогли поглибити теоретичні знання та удосконалити практичні вміння.

Лекційні та практичні заняття проводили викладачі кафедр дошкільної освіти та практичної психології професори Олена Брежнєва і Катерина Щербакова, доценти Юлія Демидова, Лілія Макаренко, Світлана Макаренко, Людмила Варава, Лілія Тищенко, а також старший викладач Вікторія Яйленко, методист КДНЗ «Ясла-садок №150 Родзинка» Олена Жмурко та завідувач КНДЗ «Ясла-садок №148 Джерельце» Лариса Бурейко.

Читайте такожУ МДУ завершилися курси підвищення кваліфікації для вихователів закладів дошкільної освіти

Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ