Головна » 2019 » Березень » 29 » Вчителі української та іноземних мов пройшли курси підвищення кваліфікації на базі МДУ

29 березня на базі Маріупольського державного університету завершилися курси підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури, іноземних мов. За три тижні навчання слухачі ознайомилися з новітніми методиками викладання мов, української та зарубіжної літератури і художньої культури.

З успішним завершенням курсів педагогів привітала проректор з науково-педагогічної роботи МДУ Ірина Петрова і декан факультету іноземних мов Олена Павленко.

Лекційні та практичні заняття для вчителів української мови та літератури проводили викладачі МДУ: доценти Ірина Мельничук, Олена Євмененко, Марія Нікольченко, Лідія Романенко, Людмила Варава, Юзеф Нікольченко, Леніна Задорожна-Княгницька, асистент Тетяна Тютюма, а також вчитель Маріупольського міського технологічного ліцею Олена Кулігіна.

З вчителями іноземних мов працювали доценти Олена Стуліка, Юлія Федорова, Леніна Задорожна-Княгницька, Наталія Мараховська, Юлія Кажан, старші викладачі Максим Стьопін, Наталія Грузевич, Наталія Лоскутова.

За результатами навчання 62 викладачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Читайте такожМаріупольські вчителі розпочали навчання на курсах підвищення кваліфікації у МДУ