Головна » 2019 » Квітень » 26 » Отримайте грант на оплату навчання у рамках програми Scholarship в Україні (подача заявок – до 10 червня)

У рамках ІІ конкурсу соціальної програми Scholarship в Україні сервіс по підбору хостингів LoomsHosts надає студентам грант (стипендію) у розмірі до 12 700 грн. на сплату року навчання в університеті або курсів.

У програмі можуть взяти участь студенти 2-5 курсів, які навчаються на технічних кафедрах/факультетах закладів вищої освіти України. Для участі необхідно надати аналітичну статтю обсягом 1000-3000 слів, яка раніше ніде не була опублікована. Робота має відповідати темі «Чому якісний хостинг важливий для будь-якого інтернет-бізнесу та як його вибрати?».

Статті приймаються до 10 червня. Оголошення переможців відбудеться після 15 червня.

Деталі участі у програмі розміщені на сайті.