Головна » 2019 » Березень » 1 » Вихователі та вчителі пройшли курси підвищення кваліфікації на базі МДУ
Вихователі та вчителі пройшли курси підвищення кваліфікації на базі МДУ

1 березня на базі Центру підвищення кваліфікації та післядипломної освіти Маріупольського державного університету завершилися курси підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти за програмою «Теоретико-методологічні аспекти організації навчально-виховного процесу в сучасному ЗДО» та курси для вчителів російської мови та літератури, зарубіжної літератури за програмою «Реалізація завдань мовно-літературної освіти в контексті метапредметного навчання».

Протягом трьох тижнів слухачі опановували новітні методики роботи та обмінювалися досвідом. З успішним завершенням курсів слухачів привітала перший проректор МДУ Олена Булатова.

Лекційні та практичні заняття для вихователів проводили викладачі кафедр дошкільної освіти та практичної психології Юлія Косенко, Олена Брежнєва, Юлія Демидова, Катерина Щербакова, Людмила Варава, Лілія Тищенко, Вікторія Яйленко, Олена Бухало та методисти закладів дошкільної освіти Олена Жмурко і Лариса Бурейко.

З вчителями російської мови та літератури працювали викладачі кафедри слов’янської філології та перекладу, практичної психології, педагогіки та освіти Наталія Волік, Олена Гусєва, Леніна Задорожня-Княгницька, Олена Педченко, Олена Стуліка та вчителі-методисти Людмила Каракашьян і Жанна Ферсілєєва.

За результатами навчання 59 слухачів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Читайте також: XXI Підсумкова науково-практична конференція викладачів «Актуальні проблеми науки та освіти»