Маріупольський державний університет долучився до Всеукраїнського освітнього форуму «Науковий простір – multispace для творчих педагогів та обдарованих дітей», який проходив з 24 по 26 квітня в онлайн режимі.
Захід організований Федерацією грецьких товариств України у співпраці з Департаментом освіти Маріупольської міської ради, МДУ та маріупольською спеціалізованою школою з поглибленим вивченням новогрецької мови № 46.
Першим етапом форуму стала конференція «Учнівська молодь у науковому просторі». На початку заходу учасників привітали почесні гості, серед яких ректор Маріупольського університету, професор Микола Трофименко. Очільник вишу відзначив позитивні зрушення у розвитку наукового життя Маріуполя та побажав молоді ніколи не переставати захоплюватися наукою.
Понад 50 юних дослідників представили свої доповіді у шести секціях, які стосувалися історії, краєзнавства, літературознавства, мистецтвознавства, фольклористики, мовознавства, природознавства, математики. Конкурсні роботи оцінювало професійне журі, до складу якого від МДУ увійшли професор Володимир Романцов, доценти Ірина Мельничук, Юлія Жарікова, Юлія Кіор, Юлія Лабецька, Олена Пастернак, Наталя Ротаньова, Ірина Тимофєєва, Раїса Мойсеєнко, Вадим Коробка, Наталя Шипік, Світлана Арабаджи та старший викладач Ірина Рожкова.
Другим етапом форуму став коворкінг «Теорія педагогічної майстерності». У рамках заходу освітяни з восьми регіонів України презентували проєкти і програми для вдосконалення роботи з обдарованими дітьми. Викладачі кафедри грецької філології та перекладу Маріупольського університету висвітлили результати власних досліджень щодо застосування інноваційних технологій навчання, розвитку академічної мобільності, викладання іноземної мови за допомогою мультимедіа та вивчення новогрецької мови через культуру еліннів.
Читайте також: Увага! Перенесено іспити на отримання міжнародного сертифікату про рівень володіння новогрецькою мовою (подача заявок – до 28 червня)
|