Головна » 2019 » Листопад » 21 » Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!
Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Шановні викладачі, співробітники та студенти! Дорогі співвітчизники!

Щиро вітаємо вас із Днем Гідності та Свободи!

У цей день ми уславлюємо подвиг українського народу, який виявив неабияку силу духу, стійкість переконань, мужність і самовідданість у боротьбі за європейське майбутнє своєї Батьківщіни. Це героїчна і водночас сумна сторінка в новітній історії України, адже на ній викарбувані імена Героїв Небесної Сотні наших співгромадян, які віддали життя, відстоюючи своє право впливати на долю країни. Їх прагнення змін було сильніше за страх, і вони довели це, на жаль, ціною життя.

Боротьба українців за нове, світле та щасливе, майбутнє триває досі, і велику роль у ній відіграє Маріуполь місто сильних і працьовитих людей, яке міцно тримає оборону й активно розвивається навіть у складних військово-політичних умовах.

У цей визначний день щиро зичимо всім українцям родинної злагоди, благополуччя й душевної щедрості! Нехай у серці живе надія, а прагнення миру єднає українську націю сьогодні і надалі!

ректорат, профком,
студентська рада МДУ