Головна » 2019 » Січень » 22 » Вітаємо з Днем Соборності України!
Вітаємо з Днем Соборності України!

Шановні викладачі, співробітники та студенти! Дорогі співгромадяни!

Щиро вітаємо вас із великим державним святом – Днем Соборності України!

100 років тому відбулася визначна історична подія, яка стала рішучим кроком назустріч об’єднанню українського народу – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Вже тоді наші предки усвідомлювали, що лише єднання є запорукою здобуття незалежності, розвитку та процвітання України.

Сьогодні наша єдність базується на спільному для всіх українців прагненні миру і добробуту, на ідеях толерантності і взаємоповаги, які передбачають шанування відмінностей і прийняття вибору кожного. Незважаючи на численні труднощі, з якими зіткнулася наша країна, ми з кожним роком стаємо ближчими на нашої мети – жити, працювати, народжувати дітей і разом творити майбутнє сильної європейської держави, яку знають і поважають у всьому світі.

У цей святковий день щиро зичимо вам міцного здоров’я, невичерпної сили духу, творчої наснаги та великих успіхів на шляху розбудови єдиної і неподільної соборної України! Щастя і благополуччя кожній українській родині!

Ректорат, профком,
студентська рада