Головна » 2019 » Жовтень » 14 » Вітаємо з Днем захисника України!
Вітаємо з Днем захисника України!

Шановні українці!

Щиро вітаємо із Днем захисника України
і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Отримавши довгоочікувану незалежність, українці вірили у позитивні зміни, світле майбутнє та мир для себе і своїх дітей. Вони сподівалися, що страшні сторінки історії навчили людей берегти найцінніше – життя! Та події 2014 року потребували від українців знову взяти до рук зброю, а біля серця тримати жовто-блакитний прапор.

Сьогодні наша нація продовжує стояти зі щитом, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини. А людей, які не шкодують власного життя заради держави, сповненні відваги і рішучості у боях за неї, ми гордо називаємо героями і вітаємо з Днем захисника України!

Щиро дякуємо за вашу мужність, самовідданість і патріотизм та бажаємо вам доброго здоров’я, родинної злагоди, великої удачі й успіхів у надзвичайно відповідальній, шляхетній справі захисту Батьківщини і забезпечення мирного життя українських громадян!

Зі святом!

Ректорат, профком,