Головна » 2019 » Травень » 16 » Всесвітній день вишиванки у МДУ (ФОТОЗВІТ)
Всесвітній день вишиванки у МДУ (ФОТОЗВІТ)

У Всесвітній день вишиванки студенти, викладачі та співробітники Маріупольського державного університету взяли участь у флешмобі «Вдягни вишиванку – підтримай свою культуру!».

Через національне вбрання з української культурою познайомилися й іноземні слухачі підготовчого відділення МДУ, які приїхали з Камеруну, Гани, Того, Філіппін та В'єтнаму, а також студент із Греції Іоанніс Маріос Ціріміангос, який навчається у Маріупольському держуніверситеті за програмою міжнародної кредитної мобільності Еразмус+.

Ввечері студенти і викладачі МДУ взяли участь у святковій ході центром місту, а народний ансамбль народного танцю «Промінь» виступив на концерті до Всесвітнього дня вишиванки у Міському саду.