Головна » 2019 » Травень » 20 » Вступ до магістратури: реєстрація на ЗНО триватиме до 3 червня
Вступ до магістратури: реєстрація на ЗНО триватиме до 3 червня

Приймальна комісія Маріупольського державного університету продовжує реєстрацію абітурієнтів, які вступатимуть до магістратури, для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування для спеціальності «Право».

Єдиний вступний іспит з іноземної мови відбудеться 2 липня (для всіх спеціальностей). Єдине фахове вступне випробування з права та загальних правничих компетенцій – 4 липня.

Реєстрація на ЗНО проходитиме у приймальній комісії до 3 червня (18:00).

Перелік необхідних документів:

• паспорт (оригінал + копія 1, 2 сторінки, прописки);
  • ідентифікаційний код (оригінал і копія);
  • кольорове фото (3х4 см) із зображенням, що відповідає досягнутому віку;
  • довідка щодо планового терміну завершення навчання (одержується студентом у деканаті свого факультету).

Графік реєстрації на ЗНО

Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

Перелік магістерських програм МДУ, вступ на які передбачає складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови:

• 029 Інформаційна, бібліографічна та архівна справа. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
  • 032 Історія та археологія. Історія
  • 051 Економіка. Міжнародна економіка
  • 053 Психологія. Практична психологія
  • 061 Журналістика. Журналістика
  • 061 Журналістика. Реклама та зв’язки з громадськістю
  • 073 Менеджмент. Менеджмент організацій і адміністрування
  • 073 Менеджмент. Управління фінансово-економічною безпекою
  • 081 Право. Право
  • 124 Системний аналіз. Системний аналіз
  • 242 Туризм. Туризм
  • 281 Публічне управління та адміністрування. Публічне управління та адміністрування
  • 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії. Міжнародні відносини
  • 292 Міжнародні економічні відносини. Міжнародний бізнес

Вступ до магістратури МДУ на базі диплома про вищу освіту, здобутого за іншою спеціальністю, у цьому році можливий на всі напрямки підготовки. Для цього до 31 травня необхідно пройти кваліфікаційну співбесіду, яка оцінюється за шкалою «склав – не склав», а після – зареєструватися на ЗНО. Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови здійснюється тільки після проходження співбесіди.

За додатковою інформацією звертайтеся до приймальної комісії МДУ!

Адреса: пр. Будівельників, 129а (корпус економіко-правового факультету, каб. 112)

Телефон: (0629) 58-70-52

E-mail: [email protected]