Головна » 2019 » Лютий » 4 » За підсумками зимової сесії академічну стипендію отримуватимуть 395 осіб, підвищену – 270

4 лютого відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення студентам академічних та соціальних стипендій.

На початку засідання декани факультетів доповіли про підсумки роботи рейтингових комісій на факультетах, після чого були затверджені реєстри студентів університету, яким буде призначена академічна стипендія.

За підсумками зимової сесії ординарну стипендію отримуватимуть 395 студентів, що складає 45% від загальної кількості студентів бюджетної форми навчання. 270 особам призначена підвищена стипендія за особливі успіхи у навчанні.

Крім того, стипендіальна комісія прийняла позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів, а також затвердила кандидатури на призначення стипендій імені державних діячів першого українського уряду для студентів освітнього ступеня «Магістр».

Рейтинги успішності студентів опубліковані на сайті університету.

Читайте також: Оголошено набір студентів на нову сесію Єврошколи (EU Study Days in Ukraine)

Переглядів: 1251 | Додав: Прес-центр