Головна » 2023 » Жовтень » 30 » Запрошуємо викладачів МДУ пройти стажування в італійському університеті (подача заявок – до 11 листопада)

Читання лекцій студентам європейських вишів – це важливий крок для викладачів Маріупольського державного університету в умовах інтеграції до освітнього простору Західного світу. Спільнота незламного вишу має можливість отримати стипендії від програми академічної мобільності Еразмус+ для викладання в Мессінському університеті, що в Італії.

До участі в конкурсі запрошуються викладачі, які спеціалізуються на гуманітарних і політичних науках, італознавчих студіях. Кінцевий термін подачі документів – 11 листопада.

Освітнє стажування проходитиме в осінньому семестрі й триватиме п'ять робочих днів без урахування дороги. Орієнтовний час початку занять: кінець листопада – початок грудня.

Претенденти на стипендію мають подати документи англійською мовою:
1. Europass CV
2. План роботи Erasmus+ Staff mobility form Teaching
3. Сертифікат володіння англійською/італійською мовами не нижче рівня В2 або відповідний диплом про вищу мовну освіту
4. Копію закордонного паспорту

Якщо немає сертифікату або диплому, що підтверджують знання мови, кандидати проходитимуть співбесіду.

Документи надсилаються одним файлом формату PDF із зазначенням прізвища в назві (наприклад, Ivanov_Messina23) на електронні адреси: [email protected] (Центр міжнародної освіти МДУ) та [email protected] (координаторка співпраці, доцентка Ганна Трифонова).

Читайте такожСтарша викладачка МДУ Юлія Ковейно прочитала лекції з екологічного права у литовському університеті