Головна » 2019 » Березень » 20 » «Життя – мов спалах»: у МДУ вшанували пам’ять загиблих під час проведення АТО
«Життя – мов спалах»: у МДУ вшанували пам’ять загиблих під час проведення АТО

20 березня у Маріупольському державному університеті відбувся захід «Життя – мов спалах», присвячений вшануванню пам’яті загиблих під час проведення АТО. Захід організований з ініціативи Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях за участі Головного управління Національної поліції в Донецькій області та МДУ.

До вшанування пам’яті героїв долучилися викладачі та студенти МДУ, курсанти Донецького юридичного інституту МВС України, представники правоохоронних органів. Щирі слова подяки прозвучали на адресу запрошених на захід батьків і рідних загиблих.

Велику мужність, патріотизм і силу духу правоохоронців, які віддали життя задля забезпечення миру на Донбасі, відзначили ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов, перший заступник начальника Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях - начальник 2-го управління, полковник Віталій Бунечко, перший заступник начальника ГУНП в Донецькій області - начальник кримінальної поліції, полковник поліції Артем Кисько.

Крім того, Артем Іванович передав до музею університету репродукцію картини, сюжет якої відображає необхідність збереження пам'яті про героїв, які стали на захист Бітьківщини

Під час заходу прозвучали історії героїв, які трагічно загинули під час протистояння терористам. Серед них – український спецпризначенець, полковник СБУ Олександр Хараберюш, начальник відділу ДАІ міста Маріуполя, випускник Маріупольського державного університету, підподковник Віктор Саєнко, старший дільничий офіцер поліції сектору превенції Центрального відділення поліції Маріупольського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, майор поліції Владислав Макаревич, начальник Дебальцевського міського відділу міліції, полковник міліції Євген Юханов, старший оперуповноважений відділу швидкого реагування «Сокіл», старший лейтенант міліції Віталій Мандрик.

Присутні в залі вшанували пам’ять загиблих правоохоронців хвилиною мовчання, після чого зі сцени пролунали зворушливі пісні у виконанні солістів університету.

Читайте також: Студенти МДУ переглянули документальний фільм про політв’язнів і зустрілися з Героєм України